TOPlife č. 10 Myslíme na budoucnost!

1.5.2023
TOPlife č. 10 Myslíme na budoucnost!

Jezdíme za vámi do všech koutů republiky. Na podzim i na jaře za vámi jedeme s naší roadshow, ve které vám představujeme program 4E. Ten je vizi České republiky jako státu, který je pevnou a sebevědomou součástí evropských struktur. Klade důraz na životní prostředí, ekonomickou prosperitu i svobodu jednotlivce.

V TOP 09 věříme v trvale udržitelný rozvoj. Ekologie a ochrana životního prostředí pro nás nejsou pouhé fráze. Místopředseda Tomáš Czernin vysvětluje, jakým způsobem se starají o přírodní rybníky v Dymokurech, europoslanec a náměstek pražského primátora Jiří Pospíšil zase objasňuje, jakým způsobem naplňuje oblast své funkce, která se týká péče o zvířata (animal welfare). Budoucnost vidíme také v elektromobilitě, Luděk Niedermayer se s vámi podělí o to, jak v praxi vypadá jeho dojíždění do Štrasburku za volantem elektromobilu. Samozřejmě se vracíme také k úspěšné misi na Tchaj-wan, kterou popisuje předseda zahraničního výboru Sněmovny Marek Ženíšek. Tu vedla naše předsedkyně Markéta Pekarová Adamová, která zase v netradičním formátu zodpoví otázky, které ji kladly fanoušci na Instagramu. A v neposlední řadě si můžete přečíst text o tom, jak vypadá běžný den ministra zdravotnictví Vlastimila Válka.

Roadshow Myslíme na budoucnost navazuje na úspěšný koncept My jsme Evropa, v rámci něhož TOP 09 vysvětlovala přínos českého předsednictví Rady EU nebo důležitost včasného přijetí eura a jeho výhody. 

Myslíme na budoucnost. Buďte u toho s námi. 

Vaše TOP 09